Uzdravené babičky

23.2.2014 by

Ve středu 5. 2. 2014 jsem šla do nemocnice navštívit známou babičku. Na pokoji č. 1 leželo celkem 6 žen – všechny mezi 80 a 90 roky. Známá babička mi řekla, že její zdravotní stav je takový, že v nemocnici bude ještě týden a potom bude převezena do léčebny dlouhodobě nemocných.

Modlila jsem se za její uzdravení – přikazovala (modlitbu spasení jsme se spolu modlily už dříve). Poté jsem obešla i dalších 5 postelí a za každou babičku se modlila za uzdravení a kromě jedné, která spala, jsem se s nimi modlila i modlitbu spasení. Domluvily jsme se, že přijdu znovu za 2 dny – v pátek.

Když jsem v pátek přišla, jednu ženu právě odváželi – nevím kam, ale byla civilně oblečená. Ptala jsem se po babičce, za kterou jsem přišla původně, a sestřičky mi řekly: „Není zde, už odjela“.
Říkám: „Do léčebny dlouhodobě nemocných?“.
Ne, řekly: „Domů.“
„Aha“, říkala jsem si, promluvím alespoň s těmi ostatními… a vešla do pokoje č. 1 a s otevřenou pusou hleděla na 4 prázdné postele – zůstaly jen 2 babičky (nově povlečené postele potahují modrým igelitem, a tak tam ty 4 prázdné postele opravdu kontrastovaly).
Říkám sestřičkám: „Kde jsou ty babičky“ a ony odpovídají: „Byly zdravé, tak šly domů!“

 Vzdávám chválu našemu Bohu. Je úžasný a patří Mu všechna sláva!

Anna, Blansko

 

Related Posts

Tags

Share This